Blog

Hatay Otogar Taksi
Hatay Otogar Taksi
İnsana duyulan saygıyı her şeyin önünde tutan Hatay otogar taksi müşterisine her zaman güler yüzlü ve nazik sürücülerden oluşmaktadır.
Müşteri memnuniyetinin saygıdan geçtiğinin bilincinde olan durağın her bir sürücüsü nezakete büyük önem vermektedir. Şoförler müşterisiyle en ufak tartışmaya girmez. Misafirinin her zaman haklı olduğu anlayışı ile en güvenli ve en hızlı hizmeti vermektedir.
 
Durağın iletişim telefonlarını arayan müşteriler nazik ve saygılı bir sesle karşılaşırlar. Otogar taksi Hatay durağından çağrılan araç en kısa sürede verilen adreste hazır olur. Acil durumlarda kestirme sokakları ve yolları kullanarak müşterisini ulaşması gereken yere yetiştirir. Bunu gerçekleştirirken asla trafik kurallarını ihlal etmeden, güler yüz ve nezaketlerini kaybetmeden yaparlar.
 
Konforlu Hatay Saraykent Taksi
Araç yolculuklarının rahat olması gerektiğini düşünen Hatay Otogar taksi durağının bütün araçları konforludur. Rahatsızlığı olanlar için yolculuğun uzun veya kısa olması fark etmediğinden konfor müşteri memnuniyeti açısından önemli bir husustur. Özel aracı olmayanların ulaşımda iki alternatifi vardır. Bunlar:
 
Otobüs, minibüs, tramvay, metro gibi kalabalık ve daha uzun sürede ulaşım sağlayan toplu taşımaları kullanmak
Müşterisine özel hizmet veren, daha hızlı ve konforlu sarı renkteki otogar taksi Hatay ticari araçlarını çağırmaktır.
Toplu taşıma araçlarından bazen adım atmak bile mümkün olmayacak kadar fazla doluluk olmaktadır. Bütün duraklarda durma zorunluluğunun olması ise ulaşım süresini uzatmaktadır. Bundan dolayı rahat ve daha hızlı ulaşım için toplu taşımadan biraz daha maliyetli olan ticari taksileri kullanmak daha uygundur.
 
Saygın Taksi Hizmetleri
İnsanlar hedefledikleri yere ulaşmanın yanı sıra Hatay otogar taksi sürücülerinde gördükleri saygıyı her araç şoföründen beklemektedir. İnsan yaratılmış varlıklar içerisinde en kıymetlisi olduğundan dolayı her durumda ve şartta saygıyı hak etmektedir. Trafiğin yoğunlaştığı ve sıkıştığı zamanlarda sürücüler biraz stresli olabiliyor. Taksi sürücüleri asla misafirini üzecek veya zor durumda bırakacak söz sarf etmez, harekette bulunmaz.
 
Yoldan çevrilen veya en yakın taksi durağı telefon numarası aranarak çağrılan aracın hizmeti kişiye tahsis edilmektedir. Sürücüler araçta müşteri varken kesinlikle yoldan başka birisini almazlar. Trafik kurallarına azami derecede dikkat eden sürücüler genel taksicilik kurallarına da uymaktadırlar. Araç içindeki kişinin güvenliği ve hayatından sorumlu olduğu bilincinde hareket eden sürücüler maksimum seviyede dikkatlidir.
 
 
 

NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ

TAKSİ ÇAĞIR!
GÖNDER
Hemen Whatsapp'tan Taksi Çağır Tıkla Ara