Blog

Kampüs Taksi
Kampüs Taksi
Umumun hizmetine sunulmuş olan Hatay Kampüs taksi kent merkezinde ve merkeze yakın yerleşim yerlerindeki müşterilerine hizmet vermektedir.
Küçük yerleşim yerlerinde, köylerde mesafeler birbirine yakın olduğundan dolayı taksilere pek ihtiyaç olmaz. Fakat geniş alana yayılmış kentlerde oldukça büyük bir ihtiyacı karşılamaktadır. Büyük şehirlerde özel aracı olmayıp rahat yolculuk yaparak ulaşım sağlamak isteyenler ticari taksi çağırmaktadır.
 
Hatay Üniversite Taksi
Müşterilerinin ulaşması kolay olsun diye Hatay Antakya taksi durağı telefon numarası araçların üzerinde yazmaktadır. Aynı zamanda internette de bulunan iletişim numaraları arandığında durağa kolaylıkla ulaşılmaktadır. Adres verildiğinde olabildiğince kısa sürede plakası verilen araç adreste hazır olmaktadır. Sarı renkte olan ticari taksiye sadece çağıran kişi ve yanındakiler binebilir. Araçta müşteri varken yoldan müşteri asla alınmaz.
 
Rahat Kampüs Taksi Hatay Hizmeti
Yeme, içme, barınma gibi temel ihtiyaçlar arasında bulunan ulaşım Hatay Antakya taksi seçeneği ile daha hızlı ve konforlu olarak sağlanmaktadır. Özel aracı olmayanlar büyük kentlerde ulaşımlarını toplu taşıma araçları ile yapmaktadır. Minibüs, otobüs, metro gibi toplu taşıma araçları belli saatte hareket edip belirlenen duraklara uğrayıp hedefe varmaktadır. Duraklara uğramasından dolayı ulaşım süresi uzamakta olup bazı saatlerde oldukça kalabalıktır.
 
Tıklım tıklım araçlarla yolculuk yapmak istemeyenler daha konforlu ve rahat olduğundan dolayı Kampüs taksi numarası ile iletişim kurarak sarı taksi hizmeti alabilir. Sarı taksilerde taksimetre takılıdır. Yolculuğun bedeli taksimetre tarafından belirlenir. Adreste açılan taksimetrenin açılış ve yol tarifesi yetkili kurumlar tarafından belirlenir. Sürücülerin bu tarifeyi değiştirme gibi bir durumları söz konusu olamaz.
 
Acil İşinizde En Hızlı Hatay Taksi
Hayatta bazen beklenmedik olaylar olduğunda sizi hızlı ve güvenli bir şekilde gitmeniz gereken yere ulaştıran Antakya taksi Hatay araçlarından yardım almanız gerekir. Tek bir telefon ile kapıda hazır olan araçlar deneyimli sürücüler tarafından kullanılmaktadır. Trafik kurallarını asla ihmal etmeyen sürücüler müşterisini güvenli bir şekilde istedikleri noktaya ulaştırırlar. Saygı ve nezakette kusur göstermeyen sürücüler olabildiğince hızlı olmaya özenlidirler.
 
Yoldan ticari Hatay taksi çevirmek isteyen müşterilerin araçların tepesinde bulunan taksi yazısının yanık olup olmadığına dikkat etmelidir. Şayet yazı yanmıyor ise aracın içinde müşteri olduğunu gösterir. Yazı yanıyor ise araç boştur ve müşteri alacağı anlamını taşır.

NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ

TAKSİ ÇAĞIR!
GÖNDER
Hemen Whatsapp'tan Taksi Çağır Tıkla Ara